Lid van de Nederlandse Jeu des boules bond

 

Indeling Voorronde 2018
Team Naam Naam Naam
1 André van Vugt Ruud de Groot Peter Balkenende
2 Cees Vesseur Ariaan van der Vlugt Leroy Dijkman
3 Dick Kortekaas Frans Snaar Frans Dames
4 Dick Weijers Teun Vastenhouw Robert Loesberg
5 Hans Peter Lindhout Teun van der Plas Jaap Meiland
6 Jaap Kivits Chantal Ringma Nita Schutter
7 Koos van Dijk Cor van der Zwet Kees van Ruiten
8 Kor Middel Gerard Arrachart Wim Tange
Loek Weijers  Carla Weijers  Peter van Dijk 
10  Michael Voorn  Junior de Jong  Rajen Koebeer 
11  Nol van den Wollenberg  Jan van de Meeberg  Wim Weijer 
12  Peter Bisschops  Rob van de Zwet  Hans Kok 
13  Peter Dijkman  Yvonne Heus  Ron Heus 
14  Peter Koome  Hans van der Geest  Koos van Leeuwen 
15  Peter Turnhout  Nico Warmerdam  Wim Bon 
16  Piet van Berkel  Leo van Berkel  Wim Hoogendoorn 
17  Ruud Doezie  Hans Hoejenbos  Ineke Verbeek 
18  Ruud Kramer  Bernadette Daniels  Carl Romijn 
19  Sjaak van der Geest  Debbie Cowan  Mauro Saunier 
20  Wim Hartman  Leo Tijssen  Peter van der Laan 

 

SPEELSCHEMA VOORRONDE TRIPLETTEN
Team 17-jan 31-jan 21-feb 21-mrt 18-apr 9-mei 23-mei
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 X 19 20 X
2 1 20 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 X 18 19 X
3 19 1 2 20 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 X 17 18 X
4 18 19 1 2 3 20 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 X 16 17 X
5 17 18 19 1 2 3 4 20 6 7 8 9 10 11 12 13 14 X 15 16 X
6 16 17 18 19 1 2 3 4 5 20 7 8 9 10 11 12 13 X 14 15 X
7 15 16 17 18 19 1 2 3 4 5 6 20 8 9 10 11 12 X 13 14 X
8 14 15 16 17 18 19 1 2 3 4 5 6 7 20 9 10 11 X 12 13 X
9 13 14 15 16 17 18 19 1 2 3 4 5 6 7 8 20 10 X 11 12 X
10 12 13 14 15 16 17 18 19 1 2 3 4 5 6 7 8 9 X 20 11 X
11 20 12 13 14 15 16 17 18 19 1 2 3 4 5 6 7 8 X 9 10 X
12 10 11 20 13 14 15 16 17 18 19 1 2 3 4 5 6 7 X 8 9 X
13 9 10 11 12 20 14 15 16 17 18 19 1 2 3 4 5 6 X 7 8 X
14 8 9 10 11 12 13 20 15 16 17 18 19 1 2 3 4 5 X 6 7 X
15 7 8 9 10 11 12 13 14 20 16 17 18 19 1 2 3 4 X 5 6 X
16 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 20 17 18 19 1 2 3 X 4 5 X
17 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 20 18 19 1 2 X 3 4 X
18 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 20 19 1 X 2 3 X
19 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 20 X 1 2 X
20 11 2 12 3 13 4 14 5 15 6 16 7 17 8 18 9 19 X 10 1 X

 

SPEELSCHEMA 2E RONDE TRIPLETTEN
Team 20-jun 29-aug 19-sep 17-okt 21-nov 19-dec
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2 1 10 3 4 5 6 7 8 9 1 10 3 4 5 6 7 8 9
3 9 1 2 10 4 5 6 7 8 9 1 2 10 4 5 6 7 8
4 8 9 1 2 3 10 5 6 7 8 9 1 2 3 10 5 6 7
5 7 8 9 1 2 3 4 10 6 7 8 9 1 2 3 4 10 6
6 10 7 8 9 1 2 3 4 5 10 7 8 9 1 2 3 4 5
7 5 6 10 8 9 1 2 3 4 5 6 10 8 9 1 2 3 4
8 4 5 6 7 10 9 1 2 3 4 5 6 7 10 9 1 2 3
9 3 4 5 6 7 8 10 1 2 3 4 5 6 7 8 10 1 2
10 6 2 7 3 8 4 9 5 1 6 2 7 3 8 4 9 5 1