Lid van de Nederlandse Jeu des boules bond

.

Team A-poule
1 Sjaak van der Geest Debby Cowan
2 Carl Romijn Jaap Kivits
3 Koos van Dijk Marian Nederlof
4 Teun Vastenhouw Peter Bisschops
5 Peter Dijkman Yvonne Heus
6 Walther Bruns Kor Middel
7 André van Vugt Jan Vuijk
8 Piet van Berkel Cees Vesseur
9 Peter Koome Hans van der Geest
10 Leo Tijssen Frans van der Kraan
11 Teun van der Plas Hans Peter Lindhout
12 Robert Loesberg Hans Kok

.

Speelschema Doubletten A-poule
Team 16-jan 13-mrt 10-apr 08-mei 12-jun 11-sep 09-okt 13-nov
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 2 3 4 5 6 7 8 9 10 X 11 12 X
2 1 12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 1 12 3 4 5 6 7 8 9 X 10 11 X
3 11 1 2 12 4 5 6 7 8 9 10 11 1 2 12 4 5 6 7 8 X 9 10 X
4 10 11 1 2 3 12 5 6 7 8 9 10 11 1 2 3 12 5 6 7 X 8 9 X
5 9 10 11 1 2 3 4 12 6 7 8 9 10 11 1 2 3 4 12 6 X 7 8 X
6 8 9 10 11 1 2 3 4 5 12 7 8 9 10 11 1 2 3 4 5 X 12 7 X
7 12 8 9 10 11 1 2 3 4 5 6 12 8 9 10 11 1 2 3 4 X 5 6 X
8 6 7 12 9 10 11 1 2 3 4 5 6 7 12 9 10 11 1 2 3 X 4 5 X
9 5 6 7 8 12 10 11 1 2 3 4 5 6 7 8 12 10 11 1 2 X 3 4 X
10 4 5 6 7 8 9 12 11 1 2 3 4 5 6 7 8 9 12 11 1 X 2 3 X
11 3 4 5 6 7 8 9 10 12 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 12 X 1 2 X
12 7 2 8 3 9 4 10 5 11 6 1 7 2 8 3 9 4 10 5 11 X 6 1 X

.

Team B-poule
1 Paul Verhaar Frans Snaar
2 Wim Hartman Frans Dames
3 Wim Weijer Nol van den Wollenberg
4 Leroy Dijkman Marloes van den Berg
5 Nita Schutter Kees van Ruiten
6 Dick Weijers Rina Weijers
7 Peter Turnhout Wim Bon
8 Gerrit Segers John de Bruin
9 Bert van der Poel Koos van Leeuwen
10 Co de Graaf Arie Imthorn
11 Gerard Arrachart 2 Ben Verhaar
12 Peter van Dijk Nico Warmerdam

.

Speelschema Doubletten B-poule
Team 16-jan 13-mrt 10-apr 08-mei 12-jun 11-sep 09-okt 13-nov
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 2 3 4 5 6 7 8 9 10 X 11 12 X
2 1 12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 1 12 3 4 5 6 7 8 9 X 10 11 X
3 11 1 2 12 4 5 6 7 8 9 10 11 1 2 12 4 5 6 7 8 X 9 10 X
4 10 11 1 2 3 12 5 6 7 8 9 10 11 1 2 3 12 5 6 7 X 8 9 X
5 9 10 11 1 2 3 4 12 6 7 8 9 10 11 1 2 3 4 12 6 X 7 8 X
6 8 9 10 11 1 2 3 4 5 12 7 8 9 10 11 1 2 3 4 5 X 12 7 X
7 12 8 9 10 11 1 2 3 4 5 6 12 8 9 10 11 1 2 3 4 X 5 6 X
8 6 7 12 9 10 11 1 2 3 4 5 6 7 12 9 10 11 1 2 3 X 4 5 X
9 5 6 7 8 12 10 11 1 2 3 4 5 6 7 8 12 10 11 1 2 X 3 4 X
10 4 5 6 7 8 9 12 11 1 2 3 4 5 6 7 8 9 12 11 1 X 2 3 X
11 3 4 5 6 7 8 9 10 12 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 12 X 1 2 X
12 7 2 8 3 9 4 10 5 11 6 1 7 2 8 3 9 4 10 5 11 X 6 1 X

.

Team C-poule
1 Dick Kortekaas Rob de Kruijff
2 Jan van de Meeberg Ada Weijer
3 Wim Hoogendoorn Nel van Mil
4 Gerard Arrachart 1 Arthur Eveleens
5 Marga van der Poel Margriet de Kruijff
6 Taco Ringma Hein Stam
7 Jerry Pattikawa Chantal Ringma
8 Ingrid Roubos Piet van der Voet
9 Joop den Blanken Dick de Wilde
10 Ine Koopmans Niels Groot
11 Erik Snapper Gerard van den Burg
12 Cok de Jeu Joke van der Zijden
13 Elly van der Aart Nel Vroomans
14 Jan Guldemond Lou Beelen

.

Speelschema Doubletten C-poule
Team 30-jan 13-feb 27-mrt 24-apr 08-mei 12-jun 11-sep 23-okt 27-nov
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 X
2 1 14 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 1 14 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 X
3 13 1 2 14 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 1 2 14 4 5 6 7 8 9 10 11 12 X
4 12 13 1 2 3 14 5 6 7 8 9 10 11 12 13 1 2 3 14 5 6 7 8 9 10 11 X
5 11 12 13 1 2 3 4 14 6 7 8 9 10 11 12 13 1 2 3 4 14 6 7 8 9 10 X
6 10 11 12 13 1 2 3 4 5 14 7 8 9 10 11 12 13 1 2 3 4 5 14 7 8 9 X
7 9 10 11 12 13 1 2 3 4 5 6 14 8 9 10 11 12 13 1 2 3 4 5 6 14 8 X
8 14 9 10 11 12 13 1 2 3 4 5 6 7 14 9 10 11 12 13 1 2 3 4 5 6 7 X
9 7 8 14 10 11 12 13 1 2 3 4 5 6 7 8 14 10 11 12 13 1 2 3 4 5 6 X
10 6 7 8 9 14 11 12 13 1 2 3 4 5 6 7 8 9 14 11 12 13 1 2 3 4 5 X
11 5 6 7 8 9 10 14 12 13 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 14 12 13 1 2 3 4 X
12 4 5 6 7 8 9 10 11 14 13 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 13 1 2 3 X
13 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 14 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 14 1 2 X
14 8 2 9 3 10 4 11 5 12 6 13 7 1 8 2 9 3 10 4 11 5 12 6 13 7 1 X