2026 Eeuwige Roem toernooi april

Weer eeuwige roem…
Er waren 36 leden, die er een fijne, aangename middag van wilden maken. En dat is uitstekend gelukt.
Zoals niet afgesproken was, was er toch een wedstrijd die met 13-0 eindigde. Maar soms gaat het niet anders, zelfs al zou je dat willen. Maar niemand, die er een traan om laat. Als je maar een fijne middag hebt. Natuurlijk wil je winnen, maar treuren om verlies is er niet bij. Soms zijn er deelnemers, die hardop verkondigen geen winnaar te willen worden, maar stiekem hopen dat ze wel de eeuwige roem halen.
De middag begon met een verandering. De tweede hulp, die Marianne gevraagd had, werd voor de eerste keer -nu door Jannie – ingeschakeld. Lucia staat al jaren Marianne terzijde.
Na de eerste ronde tekende zich uiteraard al een splitsing aan: potentiële winnaars en zekere niet-winnaars.
In de pauze na de eerste ronde bracht Frans nog het Jokertoernooi onder ieders aandacht. Een toernooi dat je beslist minimaal een keer meegemaakt moet hebben!!
Ook kondigde hij een recreanten doublettencompetitie aan, die hij samen met Ruud wil opzetten:
Je moet je opgeven als doublettenteam. Je speelt 6 vrijdagmiddagen. De competitie wordt gespeeld op de laatste vrijdagmiddag van de maand. Het is primair bedoeld voor de recreatiespelers, doch wedstrijdspelers kunnen meedoen mits zij met een recreant samen spelen.
Hierna vervolgden we het eeuwige roemtoernooi.
Het is altijd verbazend om te zien dat mensen het presteren tussen alle baankaarten er juist dat ene kaartje uit te halen, waardoor je met of tegen je echtgenoot/partner moet spelen, alsof er niet genoeg anderen zijn. Ook gebeurt het regelmatig dat mensen het voor elkaar krijgen om op dezelfde baan te spelen. Soms zelfs drie keer achter elkaar…… Toch zien alle kaarten er aan de achterkant precies hetzelfde uit en zijn ze goed door elkaar gehusseld.
Na de tweede en derde ronde waren er slechts 4 mensen die 3 wedestrijden gewonnen hadden. De uiteindelijke winnaar was Hans Roubos, die nu in het rijtje deelnemers met handicapaftrek komt.
Tot volgende maand.
De uitslag
|